Wedstrijdoverzicht

Volg hier het WK

Knock out

4

1

0

2

30/06/2018 20:00

1

30/06/2018 20:00

06/07/2018 16:00

2

4

30/06/2018 16:00

3

30/06/2018 16:00

10/07/2018 20:00

0

1

2

02/07/2018 16:00

0

02/07/2018 16:00

06/07/2018 20:00

2

3

02/07/2018 20:00

2

02/07/2018 20:00

15/07/2018 17:00

2

2

2

1

01/07/2018 16:00

1

01/07/2018 16:00

07/07/2018 20:00

2

1

01/07/2018 20:00

1

01/07/2018 20:00

11/07/2018 20:00

1

0

1

03/07/2018 16:00

0

03/07/2018 16:00

07/07/2018 16:00

2

1

03/07/2018 20:00

1

03/07/2018 20:00

2

2

2

1

01/07/2018 16:00

1

01/07/2018 16:00

07/07/2018 20:00

2

1

01/07/2018 20:00

1

01/07/2018 20:00

11/07/2018 20:00

1

0

1

03/07/2018 16:00

0

03/07/2018 16:00

07/07/2018 16:00

2

1

03/07/2018 20:00

1

03/07/2018 20:00

Groep A

Stand groep A

1
Uruguay
9
2
Rusland
6
3
Saoudi-Arabië
3
4
Egypte
0

Wedstrijden groep A

14-06 17:00
Moskou Loezjniki
Rusland
-
Saoudi-Arabië
5 - 0
15-06 14:00
Jekaterinenburg
Egypte
-
Uruguay
0 - 1
19-06 20:00
Sint-Petersburg
Rusland
-
Egypte
3 - 1
20-06 17:00
Rostov
Uruguay
-
Saoudi-Arabië
1 - 0
25-06 16:00
Volgograd
Saoudi-Arabië
-
Egypte
2 - 1
25-06 16:00
Samara
Uruguay
-
Rusland
3 - 0
Groep B

Stand groep B

1
Spanje
5
2
Portugal
5
3
Iran
4
4
Marokko
1

Wedstrijden groep B

15-06 17:00
Sint-Petersburg
Marokko
-
Iran
0 - 1
15-06 20:00
Sotsji
Portugal
-
Spanje
3 - 3
20-06 14:00
Moskou Loezjniki
Portugal
-
Marokko
1 - 0
20-06 20:00
Kazan
Iran
-
Spanje
0 - 1
25-06 20:00
Kaliningrad
Spanje
-
Marokko
2 - 2
25-06 20:00
Saransk
Iran
-
Portugal
1 - 1
Groep C

Stand groep C

1
Frankrijk
7
2
Denemarken
5
3
Peru
3
4
Australië
1

Wedstrijden groep C

16-06 12:00
Kazan
Frankrijk
-
Australië
2 - 1
16-06 18:00
Saransk
Peru
-
Denemarken
0 - 1
21-06 14:00
Samara
Denemarken
-
Australië
1 - 1
21-06 17:00
Jekaterinenburg
Frankrijk
-
Peru
1 - 0
26-06 16:00
Moskou Loezjniki
Denemarken
-
Frankrijk
0 - 0
26-06 16:00
Sotsji
Australië
-
Peru
0 - 2
Groep D
Groep E

Stand groep E

1
Brazilië
7
2
Zwitserland
5
3
Servië
3
4
Costa Rica
1

Wedstrijden groep E

17-06 14:00
Samara
Costa Rica
-
Servië
0 - 1
17-06 20:00
Rostov
Brazilië
-
Zwitserland
1 - 1
22-06 14:00
Sint-Petersburg
Brazilië
-
Costa Rica
2 - 0
22-06 20:00
Kaliningrad
Servië
-
Zwitserland
1 - 2
27-06 20:00
Nizjni Novgorod
Zwitserland
-
Costa Rica
2 - 2
27-06 20:00
Moskou Otkrytie Arena
Servië
-
Brazilië
0 - 2
Groep F

Stand groep F

1
Zweden
6
2
Mexico
6
3
Zuid-Korea
3
4
Duitsland
3

Wedstrijden groep F

17-06 17:00
Moskou Loezjniki
Duitsland
-
Mexico
0 - 1
18-06 14:00
Nizjni Novgorod
Zweden
-
Zuid-Korea
1 - 0
23-06 17:00
Rostov
Zuid-Korea
-
Mexico
1 - 2
23-06 20:00
Sotsji
Duitsland
-
Zweden
2 - 1
27-06 16:00
Kazan
Zuid-Korea
-
Duitsland
2 - 0
27-06 16:00
Jekaterinenburg
Mexico
-
Zweden
0 - 3
Groep G

Stand groep G

1
België
9
2
Engeland
6
3
Tunesië
3
4
Panama
0

Wedstrijden groep G

18-06 17:00
Sotsji
België
-
Panama
3 - 0
18-06 20:00
Volgograd
Tunesië
-
Engeland
1 - 2
23-06 14:00
Moskou Otkrytie Arena
België
-
Tunesië
5 - 2
24-06 14:00
Nizjni Novgorod
Engeland
-
Panama
6 - 1
28-06 20:00
Saransk
Panama
-
Tunesië
1 - 2
28-06 20:00
Kaliningrad
Engeland
-
België
0 - 1
Groep H

Stand groep H

1
Colombia
6
2
Japan
4
3
Senegal
4
4
Polen
3

Wedstrijden groep H

19-06 14:00
Saransk
Colombia
-
Japan
1 - 2
19-06 17:00
Moskou Otkrytie Arena
Polen
-
Senegal
1 - 2
24-06 17:00
Jekaterinenburg
Japan
-
Senegal
2 - 2
24-06 20:00
Kazan
Polen
-
Colombia
0 - 3
28-06 16:00
Samara
Senegal
-
Colombia
0 - 1
28-06 16:00
Volgograd
Japan
-
Polen
0 - 1
© 2018 Tifogroup